Wojewódzki Konkurs na Wieniec Dożynkowy

Drukuj

Zarząd Województwa Pomorskiego ogłosił konkurs na Wieniec Dożynkowy, którego koordynatorem jest Departament Środowiska i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Zgłoszenia wieńców do Konkursu mogą dokonywać osoby fizyczne, koła gospodyń wiejskich, sołectwa, gminy, powiaty, kościelne osoby prawne oraz organizacje z województwa pomorskiego.

Udział w Konkursie należy zgłosić do dnia 11 września 2018 roku do koordynatora przebiegu Konkursu wyłącznie na formularzu Zgłoszenie Wieńca Dożynkowego, stanowiącego załącznik do Regulaminu.

Podpisane zgłoszenia do udziału w Konkursie można składać:

- osobiście w sekretariacie Departamentu Środowiska i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego ul. Augustyńskiego 2, 80-811 Gdańsk, pok. 100;

- listownie na adres korespondencyjny Departament Środowiska i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk,

- faxem pod nr. (58) 32 68 663

- elektronicznie na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wieniec należy dostarczyć do dnia 16 września 2018 roku do miejscowości Parszczyce, gmina Krokowa, powiat pucki do godziny 08.15.

UCHWAŁA ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO

Regulamin Wojewódzkiego Konkursu na Wieniec Dożynkowy

Wiadomości

bip  glowczyce SIP     

                         

logo GAZ SYSTEM         brenna        partnerstwo