Rekrutacja na szkolenia z zakresu kształcenia w ramach projektu „Podniesienie jakości szkolnictwa zawodowego na terenie powiatu słupskiego poprzez utworzenie pracowni gastronomicznej oraz organizację kursów i szkoleń z zakresu kształcenia ustawicznego”

Drukuj

 

  1. Ogłoszenie o naborze na szkolenia, - zobacz PDF
  2. Regulamin rekrutacji i udziału uczestników w kursach - zobacz PDF
  3. Formularz zgłoszeniowy do udziału w projekcie - zobacz PDF
  4. Oświadczenie uczestnika projektu - zobacz PDF
  5. Deklaracja uczestnictwa w szkoleniu/kursie uczestników projektu - zobacz PDF
  6. Informacja o wydłużeniu terminu  naboru na szkolenia - zobacz PDF

KURS OPERATORA KOMBAJNÓW ZBOŻOWYCH

Drukuj

KRAJOWE STOWARZYSZENIE CENTRÓW KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO ORGANIZUJE KURS OPERATORA KOMBAJNÓW ZBOŻOWYCH oraz kurs operatora kombajnów zielonkowych. Celem kursu jest przygotowanie zainteresowanych osób do samodzielnej obsługi kombajnów zbożowych (lub kombajnów zielonkowych).

Informujemy, że w dniu 5 lipca 2018 r. (czwartek) o godz. 10:00 w Firmie ULENBERG Sp. z o.o. w GŁÓWCZYCACH ul. Słupska 1 rozpocznie się kurs dla kombajnistów.

Odpłatność: - 500 zł. kombajn zbożowy;
- 100 zł. kombajn zielonkowy;
- 100 zł - prasy wysokiego stopnia zgniotu i urządzenia do paletyzowania bel.

Warunki zapisania się na kurs:
1) ukończone 18 lat,
2) posiadanie prawa jazdy kategorii B lub T.

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenie potwierdzające posiadanie kwalifikacji zawodowych operatorów kombajnów zbożowych ( lub kombajnów zielonkowych), uprawniające do obsługi, poruszania się po drogach publicznych czy roszczeń z tytułu ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków. Nr kontaktowy: 58 683 76 12; 695 999 723; 517 856 236.

Kursy komputerowe dla osób w wieku 50-70 lat

Drukuj

Na prośbę Fundacji Partycypacji Społecznej ze Słupska, informujemy o możliwości uczestnictwa w kurasach komputerowych osób w wieku 50-70 lat:
Kurs komputerowy dotyczy osób 50+ w wieku aktywności zawodowej i więcej (max wiek 70 lat), zamieszkałych (w rozumieniu Kodeksu cywilnego) w województwie pomorskim, z własnej inicjatywy zainteresowanych nabyciem, uzupełnieniem lub podwyższeniem umiejętności i kompetencji ICT,
- zakres szkoleń (np. DIGCOMP 16) Moduł B1: Podstawy pracy z komputerem, Moduł B2: Podstawy pracy w sieci, Moduł B3: Przetwarzanie tekstów, Moduł B4: Arkusze kalkulacyjne, Moduł S3: IT Security, Moduł S9: Rozwiązywanie problemów. Program może być dostosowany do uczestników i możemy zrobić dwa wybrane moduły i inne zajęcia komputerowe np. zaawansowany Excel.
Kurs trwa 150h po 3 h dwa razy w tygodniu. Zajęcia będą odbywać się w szkole.
- poziom (podstawowy),- dostosowany do potrzeb grupy, w grupie powinny być osoby o podobnym poziomie umiejętności komputerowych.
- termin realizacji szkoleń, zajęcia min 2 razy w tyg po 3 h lekcyjnych.
- liczebność grup 16 osób.

W projekcie przewidziany jest:
- posiłek- wszyscy,
- zwrot kosztów dojazdu — do 14 zł/dziennie,
- zwrot kosztów opieki nad dzieckiem lub osobą zależną.

Dane kontaktowe:

Krystian Szczypek
Fundacja Partycypacji Społecznej
ul. Krasińskiego 7
76-200 Słupsk
Tel.: 575 888 329
www.fundacja-spoleczna.pl

Informacja o powstaniu internetowej giełdy rolnej

Drukuj

Z przyjemnością informujemy o powstaniu internetowej giełdy rolnej o nazwie Rynek-Rolny.pl Serwis skierowany jest przede wszystkim do rolników, ogrodników i sadowników. Przy pomocy giełdy rolnicy mogą w szybki i łatwy sposób sprzedać lub nabyć środki do produkcji rolnej. Giełda i portal Rynek-Rolny.pl to niezwykle przydatne narzędzie do pracy w nowoczesnym rolnictwie. Serwis znajduje się pod następującym adresem: https://www.rynek-rolny.pl/

Możliwość uzyskania unijnej pożyczki na rozwój działalności turystycznej

Drukuj

plakat a5 Głowczyce 002Na prośbę Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. zamieszczamy informację, iż podmiot ten został wyłoniony przez Pomorski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o., do dystrybucji pożyczek na rozwój działalności gospodarczej firm z branży turystycznej.

WARP Sp. z o.o. jest spółką Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, powołaną w 2003 roku. Celem naszej działalności jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Będąc organizacją non-profit, wypracowane zyski przeznaczamy na realizację celów statutowych. Wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pożyczek, duża wiarygodność oraz atrakcyjna oferta sprawiły, że Pomorski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. , w drodze przetargu, wybrał naszą instytucję do pełnienia funkcji operatora pożyczek (pośrednika finansowego) na Państwa obszarze.

Pożyczki przeznaczone są zarówno dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą, jak i dla przedsiębiorców już funkcjonujących na rynku, wspierając rozwojowe inwestycje. Nasze dotychczasowe doświadczenia wskazują, że klienci cenią sobie ta formę wsparcia za przejrzyste zasady, krótki czas oczekiwania, proste procedury oraz brak wkładu własnego.

Rozpoczynając dystrybucję pożyczek na wsparcie rozwoju przedsiębiorczości w województwie pomorskim, zapraszamy Państwa do współpracy. Z Wielkopolski wynosimy doskonałe doświadczenia współdziałania z jednostkami samorządu terytorialnego, w zakresie informowania mieszkańców i przedsiębiorców o możliwości skorzystania z dofinansowania. Planujemy kontynuować tą formułę na Państwa obszarze. W ramach współpracy proponujemy:

- przesłanie materiałów promocyjnych w formie elektronicznej do zamieszczenia na stronie internetowej, profilu w mediach społecznościowych czy w wydawanym przez gminę biuletynie/ magazynie,

- dostarczenie materiałów drukowanych, jak np. plakaty i ulotki do rozdystrybuowania na terenie Państwa siedziby,

- wspólną organizacje spotkania informacyjnego dla przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych wsparciem na uruchomienie własnej działalności gospodarczej.

Dane kontaktowe:

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Piekary 19, 61-823 Poznań, tel: +48 61 65 63 500, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 778-14-11-344, REGON: 634512019, KRS: 0000174198,
Kapitał zakładowy: 10 951 000,- PLN, Kapitał wpłacony: 10 951 000,- PLN

Wiadomości

bip  glowczyce SIP     

                         

logo GAZ SYSTEM         brenna        partnerstwo