Logo Gmina Główczyce

1. miejsce w prestiżowym turnieju piłki ręcznej w Gdańsku! 

Wielkie brawa dla naszej reprezentacji ZSP Główczyce / UKS Główczyce za zdobycie 1. miejsca w prestiżowym turnieju piłki ręcznej w Gdańsku! 
 Intensywna gra na wysokim poziomie, sportowa walka i ogromne zaangażowanie całej drużyny zaowocowały zasłużonym zwycięstwem w turnieju! 


 Serdeczne gratulacje kierujemy do: 
• wszystkich Zawodniczek i Zawodników, którzy dali z siebie 100% i pokazali prawdziwego sportowego ducha;
• Trenerów, za przygotowanie, wsparcie i motywację;
• Poli Ustowskiej i Oliwera Łobacza – zwycięzców ubiegłorocznego turnieju – za piękną postawę i wsparcie podczas tegorocznych rozgrywek. 


 Jesteśmy ogromnie dumni z naszych młodych sportowców, którzy z takim zaangażowaniem i pasją reprezentują Gminę Główczyce! 

Źródło fot.: https://www.facebook.com/photo?fbid=1378141233975951&set=pcb.1378143523975722
Pilka_reczna 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności