Logo Gmina Główczyce

Piknik Senioralny 2025!

16 sierpnia 2025 r. przy hali sportowej w Główczycach odbył się Piknik Senioralny – impreza integrująca seniorów z gminy Główczyce.

W imprezie udział wzięli przedstawiciele samorządu gminy Główczyce: Wójt Rafał Teterka, Wicewójt Joanna Lipczyńska, Przewodniczący Rady Gminy Michał Matkowski, Radny Henryk Pietrzyk, Komendant Gminny Policji w Główczycach, Marcin Sidor, proboszcz Parafii pw. św. Piotra i Pawła w Główczycach, ksiądz Dariusz Presnal, Przewodniczący Gminnej Rady Seniorów, Jerzy Jóskowski, reprezentujący całą społeczność senioralną oraz licznie zgromadzeni seniorzy i seniorki z całej gminy.

Piknik uświetnił występ naszego lokalnego zespołu artystów – Klęcinianek, a imprezę poprowadził niezastąpiony Ricardo Band – parkiet pełen był roztańczonych seniorów!

Jak co roku, nagrodzone zostały osoby zaangażowane w pracę na rzecz środowiska lokalnego. Nagrody w konkursie „Srebrne Serce” trafiły do Teresy Leśniewskiej, Teresy Janusewicz oraz Witolda Szczepańskiego. Zwycięzcy otrzymali statuetki, bukiety kwiatów, torby gadżetów oraz kosze pełne upominków.

Pogratulowano i podziękowano za udział w konkursie następującym Paniom: Wandzie Grubskiej, Zofii Makoś, Bożenie Reńkas, Elżbiecie Szafrańskiej – Krakowiak. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Seniorzy mogli skosztować smacznego poczęstunku: ciasta, chleba ze smalcem, grillowanych kiełbasek i pysznej zupy.

Dziękujemy serdecznie wszystkim seniorom za wspólne chwile i dobrą zabawę.

Wielkie podziękowania dla osób, które przyczyniły się do organizacji imprezy – Dyrektorowi GOK Główczyce, Pawłowi Żmudzie, pracownikom GOK, Kierownik OPS Główczyce, Urszuli Żłobińskiej, pracownikom OPS oraz wolontariuszom

Do zobaczenia za rok na kolejnym Pikniku Senioralnym!

Piknik Senioralny 2025

Piknik Senioralny 2025

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności