Logo Gmina Główczyce

24 lipca - Dzień Policji

To święto to czas dumy, refleksji i podziękowań dla wszystkich policjantów i pracowników cywilnych za ich codzienną, wymagającą służbę na rzecz bezpieczeństwa.

Z okazji tego wyjątkowego święta, składamy serdeczne podziękowania za Waszą odwagę, profesjonalizm i poświęcenie. Dziękujemy za troskę o mieszkańców, trudną i niekiedy niebezpieczną pracę, którą wykonujecie z zaangażowaniem i oddaniem — niezależnie od pory dnia, warunków czy zagrożeń.

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do policjantów z Gminy Główczyce. Życzymy Wam dużo zdrowia, wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej służby. Niech każdy dzień przynosi poczucie spełnienia, a Wasza służba będzie powodem do dumy.

Wszystkiego najlepszego, Policjantki i Policjanci!

24 lipca - Dzień Policji

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności