UWAGA ! Informujemy, że w dniu 18 kwietnia (sobota), Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Główczycach będzie nieczynny.Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.