Logo Gmina Główczyce

Andrzejki pełne wspomnień!  

Dzisiejsze Andrzejki to idealny moment, aby powrócić myślami do wyjątkowego Balu Andrzejkowego Środowiskowego Domu Samopomocy, który odbył się w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach!  
To był dzień pełen radości, tańca i niezwykłych emocji!   

A wszystko to w przepięknej, bajkowej scenerii, dzięki której uczestnicy mogli poczuć się jak w zaczarowanym świecie.   
 
Gwiezdne światła, klimatyczne dekoracje i ciepła, przyjazna atmosfera sprawiły, że był to bal, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności