Logo Gmina Główczyce

Drodzy Ósmoklasiści!

Przed Wami ważny etap - EGZAMIN ÓSMOKLASISTY!

Mamy nadzieję, że wyniki egzaminu pozwolą Wam realizować swoje marzenia i plany na przyszłość.

Niech spełnią się Wasze najskrytsze pragnienia, a Wasze starania zaowocują przyjęciem do wymarzonej szkoły.

Podczas egzaminu życzymy Wam spokoju, koncentracji, trafnych decyzji i wiary w siebie oraz swoje możliwości. Niech towarzyszy Wam optymizm, odwaga i przekonanie, że poradzicie sobie świetnie.

Życzymy Wam powodzenia, łatwych zadań, trafnych wyborów tematów i jak najlepszych wyników! Niech wszystko przebiegnie bez stresu, a Wy osiągniecie wymarzone rezultaty!

Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia!

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności