Logo Gmina Główczyce

Dzień Pracownika Socjalnego w naszej gminie

W zeszłym tygodniu, w imieniu Wójta Gminy Główczyce, Zastępca Wójta Joanna Lipczyńska oraz Przewodniczący Rady Gminy Główczyce Michał Matkowski odwiedzili Kierownika oraz pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Główczycach, aby osobiście złożyć im życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.
To wyjątkowy moment, by podziękować za codzienną pracę, empatię i wsparcie, jakie niosą osobom potrzebującym. 
Jeszcze raz składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia – dużo zdrowia, wytrwałości, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz nieustającej motywacji do niesienia dobra innym.
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wielkie serca!

2-(2) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności