Logo Gmina Główczyce

Główczyccy Traktorzyści na Traktoriadzie 2025 w Potęgowie!

Serdecznie gratulujemy Naszym zawodnikom, którzy stanęli na podium podczas I Pomorskich Wyścigów Traktorów!
- Łukasz Jankowski – II miejsce w kat. "Ciapek do 30 KM"
- Krystian Włodarczyk – III miejsce w kat. "Siłacz 31–60 KM"

5 października silna reprezentacja z naszej gminy wzięła udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Ekipa ruszyła na kołach spod Główczyckiej Biedronki i wyruszyła do Potęgowa w składzie:
1. Łukasz Jankowski – Ursus C328
2. Marek Dylewski – Ursus C328
3. Bogdan Szmajda – Ursus C330 + WSK 125 na przyczepce
4. Krzysiek Kołodziejczak – Ursus C330
5. Grzesiek Grzegorczyk – Władimirec T25
6. Piotrek Bączyk – Władimirec T25
7. Przemek Tandek – Ursus C360
8. Krystian Włodarczyk – Ursus C360
9. Andrzej Motyl – Ursus C360
10. Tomek Prusik – Fiat 126p

To już kolejna impreza z ich udziałem. Uczestniczyli w trzydniowym X Festiwalu Motorock "Traktorem nad Bałtyk" w Kopalinie, a we wrześniu pojawili się na Lęborskich Klasykach w Lęborku.

Podziękowania dla Julii Motyl za świetne zdjęcia, które opublikujemy już wkrótce na fb!

Chcesz dołączyć do traktorskiej ekipy? Napisz do któregoś z chłopaków – chętnie Cię przyjmą do grupy!

Fot. Julia Motyl
Na zdjęciu od lewej: Przemek Tandek, Bogdan Szmajda, Andrzej Motyl, Krzysiek Kołodziejczak, Łukasz Jankowski, Piotrek Bączyk, Grzesiek Grzegorczyk, Krystian Włodarczyk, Marek Dylewski.
traktorzysci_ 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności