Logo Gmina Główczyce

I posiedzenie Rady Seniorów Gminy Główczyce

21 lutego 2025 r. odbyło się I posiedzenie Rady Seniorów Gminy Główczyce, zwołane przez Wójta Gminy Rafała Teterkę. W trakcie spotkania Wicewójt Joanna Lipczyńska wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Michałem Matkowskim wręczyli zaświadczenia o wyborze radnych Rady Seniorów, co stanowi ważny krok w budowaniu lokalnej społeczności.

Z dumą ogłaszamy, że na Przewodniczącego Rady Seniorów Gminy Główczyce wybrano Jerzego Jóskowskiego, a jego Zastępczynią została Krystyna Basarab. Sekretarzem Rady została Ilona Dembek.

Pozostały skład Rady to:

  • Elżbieta Szczepańska – członek
  • Teresa Leśniewska – członek
  • Krystyna Śpiewak – członek
  • Czesława Młyńska – członek
  • Anna Jurcaba – członek
  • Janina Szmajda – członek
  • Teresa Florkowska – członek
  • Zofia Makoś – członek
  • Remigiusz Dembek – członek
  • Bożena Ceynowa – członek
  • Zdzisław Jarząb – członek
  • Ewa Skiba – członek

Podczas posiedzenia podjęto również Uchwałę NR 3/25 Rady Seniorów Gminy Główczyce w sprawie aplikacji Gminy Główczyce o pomoc finansową z Sejmiku Województwa Pomorskiego na dofinansowanie projektu „Pomorskie Rady Seniorów 2025”.

Cieszymy się z rozpoczęcia tej ważnej współpracy i z niecierpliwością czekamy na przyszłe działania!

Zdjęcie grupowe Rady Seniorów Gminy Główczyce

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności