Logo Gmina Główczyce

Jubileusze pracy zawodowej w Gminie Główczyce!

W ostatnim czasie mieliśmy wyjątkową okazję, by uhonorować pracowników Urzędu Gminy Główczyce obchodzących swoje jubileusze pracy zawodowej. 

Z tej okazji Wójt Gminy Rafał Teterka wraz z Zastępcą Wójta Joanną Lipczyńską, Skarbnikiem Gminy Mariolą Barną oraz Kierownikiem Referatu Organizacyjno-Administracyjnego Justyną Graczyk złożyli serdeczne gratulacje i podziękowania za wieloletnią, sumienną oraz pełną zaangażowania pracę na rzecz naszej wspólnoty samorządowej.
Pani Krystynie Woźniak – 45-lecie pracy
Panu Krzysztofowi Buszman – 20-lecie pracy

Jubilatom życzymy:
- dalszych sukcesów zawodowych,
- satysfakcji z podejmowanych działań,
- zdrowia, pomyślności i wielu chwil radości w życiu osobistym.

Dziękujemy za codzienną pracę, odpowiedzialność i lojalność wobec naszej Gminy! 1 

2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności