Logo Gmina Główczyce

Nowa linia autobusowa nr 44 już na trasie!

 Mamy dobre wiadomości dla pasażerów korzystających z komunikacji publicznej! Od środy 7 stycznia ruszyły kursy nowej linii autobusowej nr 44 łączącej Lębork z Potęgowem. Kursy realizuje przewoźnik PKS Słupsk. 
Autobus kursuje przez miejscowości: Lębork, Nowa Wieś Lęborska, Czarnówko, Redkowice, Żelazkowo, Gorzyno, Stowięcino, Rzechcino, Głuszyno, Potęgowo. 

  Ważne informacje techniczne: 
• Linia kursuje wyłącznie w dni nauki szkolnej. 
• Autobusy nie kursują w weekendy oraz w okresie ferii. 
• Obecnie wykonywane są dwa kursy dziennie.

Pełny harmonogram odjazdów znajdziecie pod linkiem:  Harmonogram 

Źródło fot.: Facebook/e-Lębork :: Miasto w sieci

Zachęcamy do korzystania z nowego połączenia!


powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności