Logo Gmina Główczyce

Ogłaszamy konkurs "Srebrne Serce"!

 Ogłaszamy konkurs "Srebrne Serce"!

Konkurs dedykowany jest osobom, które ukończyły 60 lat i działają na rzecz naszej społeczności

* Czas trwania: od 24 lipca 2025 do 8 sierpnia 2025 do godz. 14:30
*  Finał i wręczenie nagród: 16 sierpnia 2025 podczas Pikniku Senioralnego

Kogo szukamy?
- Mieszkańców Gminy Główczyce urodzonych nie później niż 24.07.1965 r.
- Osób aktywnych, zaangażowanych i inspirujących innych seniorów!

Jak zgłosić kandydata do konkursu?
Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i złożyć go w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Srebrne Serce” do Urzędu Gminy Główczyce (ul. Kościuszki 8) do 8 sierpnia 2025 r.
Do zgłoszenia potrzebujesz:
• Formularza zgłoszeniowego z opisem kandydatury i osiągnięciami
• Zgody na udział w konkursie
• Zgody na przetwarzanie danych osobowych

Uprawnionymi do zgłaszania kandydatów są jednostki samorządu terytorialnego, sołtysi, radni, organizacje pozarządowe, kościoły, związki wyznaniowe, pełnoletnie osoby prywatne , stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich.

Nagrody?

Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i udostępniania tej informacji.

Załączniki do pobrania:

Nr_55_-_Regulamin_konkursu_Srebrne_Serce_signed 

ZAŁĄCZNIK_NR_1_Srebrne_Serce 

ZAŁĄCZNIK_NR_2_Srebrne_Serce 

ZAŁĄCZNIK_NR_3_Srebrne_Serce 

Załącznik_do_zarządzenia_Nr_55 

konkurs ,, srebrne serce"

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności