Logo Gmina Główczyce

Podsumowanie I Sesji Młodzieżowej Rady Gminy Główczyce

Za nami wyjątkowy i historyczny moment dla naszej gminy! 
Młodzieżowa Rada Gminy oficjalnie rozpoczęła swoją działalność, pokazując ogromną gotowość do działania, odpowiedzialność i zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności.

 Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym radnym, a szczególnie nowo wybranemu prezydium!
To nie tylko wielkie wyróżnienie, ale również piękne zobowiązanie do pracy na rzecz swoich rówieśników i całej Gminy Główczyce.

Dziękujemy rodzicom, opiekunom, dyrektorom szkół, radnym oraz zaproszonym gościom za wsparcie i obecność podczas tego ważnego wydarzenia. Wasza obecność podkreśliła rangę tego przedsięwzięcia i dodała młodym radnym skrzydeł na start! 

Jesteśmy przekonani, że przed Młodzieżową Rady Gminy stoją liczne wartościowe inicjatywy, inspirujące pomysły i działania, które przyniosą wiele dobra naszej wspólnocie. 

Powodzenia i owocnej pracy!

Młodzieżowa_Rada_Gminy 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności