Logo Gmina Główczyce

,,Posiłek w szkole i w domu"- 25.000 zł dofinansowania dla Szkoły Podstawowej w Stowięcinie

Dobra wiadomość! 

Szkoła Podstawowa w Stowięcinie otrzymała dofinansowanie w wysokości 25 000 zł w ramach Modułu 3 Programu "Posiłek w szkole i w domu"!

Celem Programu jest wzmocnienie opiekuńczej funkcji szkoły poprzez tworzenie warunków umożliwiających uczniom spożywanie posiłków podczas pobytu w szkole.

Otrzymane środki zostaną przeznaczone na doposażenie i poprawę standardu szkolnej stołówki — kuchni i jadalni.

Dzięki temu uczniowie będą mogli korzystać z jeszcze lepszych warunków do codziennego spożywania zdrowych i ciepłych posiłków.

26 czerwca w Urzędzie Gminy w Główczycach podpisano umowę w sprawie dofinansowania tego projektu. Umowę podpisał Wójt Rafał Teterka przy kontrasygnacie Skarbnik Marioli Barna.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uzyskania tego wsparcia!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności