Logo Gmina Główczyce

Rajd pieszy „Śladami Maczugi Stolema”   

W sobotę 11 października odbył się rajd pieszy na orientację „Śladami Maczugi Stolema”, w którym udział wzięło blisko 50 uczestników – uczniowie ze szkół podstawowych w Główczycach i Pobłociu, a także osoby indywidualne.  
Z mapą i kompasem w ręku uczestnicy przemierzyli 12 kilometrów malowniczej trasy, ucząc się orientacji w terenie, współpracy i zdrowej rywalizacji.   

Na mecie czekało tradycyjne ognisko z kiełbaskami, a z rąk Wójta Gminy Główczyce Rafała Teterki oraz Zastępcy Wójta Joanny Lipczyńskiej wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale.   

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Pawła Żmudy za kontynuowanie i zorganizowanie Rajdu oraz wszystkim, którzy przyczynili się do jego sprawnego przebiegu.  

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas, pozytywną energię i ducha przygody!

Zdjęcie: Archiwum GOK
561408264_1242716224569096_4158608552331047605_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności