Logo Gmina Główczyce

Spotkanie z Przedstawicielami organizacji pozarządowych

W dniu 2 października br. z inicjatywy Wójta Gminy Główczyce Rafała Teterki, odbyło się spotkanie z Przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie gminy. Jego celem było omówienie bieżących potrzeb finansowych NGO oraz zapoznanie się z ich planami na przyszłość.

Z uwagi na istotną tematykę spotkania uczestniczyli w nim również: Zastępca Wójta Gminy Główczyce Joanna Lipczyńska, Przewodniczący Rady Gminy Michał Matkowski oraz Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury i Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Jerzy Mańkowski.

Spotkanie przebiegało w atmosferze otwartości i współpracy, stanowiąc okazję do wymiany doświadczeń, inspiracji oraz przedstawienia pomysłów na wspólne działania. Podkreślono, że to właśnie współpraca z organizacjami pozarządowymi jest kluczem do budowania aktywnych i wspierających się społeczności. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział i zaangażowanie. Liczymy na dalszą owocną współpracę.

Prezentacja_edukacyjna_–_wspólny_plan_projektu_fioletowa_biała_pastelowa_gradient_minimalistyczna-(1)  

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności