Logo Gmina Główczyce

Weź udział w debacie nad Raportem o stanie Gminy Główczyce za 2025 rok!

Zapraszamy mieszkańców do udziału w debacie nad Raportem o stanie Gminy Główczyce za 2025 r., która odbędzie się podczas:

- XXVI Sesji Rady Gminy Główczyce
- 28 maja 2026 r.

Mieszkańcy, którzy chcieliby zabrać głos podczas debaty nad Raportem o stanie Gminy Główczyce, mogą zgłosić swój udział poprzez złożenie pisemnego zgłoszenia do Przewodniczącego Rady Gminy.

Co należy zrobić?
• przygotować pisemne zgłoszenie poparte podpisami co najmniej 20 mieszkańców,
• złożyć je w Biurze Rady Gminy (pokój nr 15),
• zrobić to najpóźniej do 27 maja 2026 r. (środa) do godz. 15:30.

 O możliwości zabrania głosu decyduje kolejność wpływu zgłoszeń – mieszkańcy będą dopuszczani do debaty przez Przewodniczącego Rady Gminy według kolejności zgłoszeń.

W debacie może wziąć udział maksymalnie 15 mieszkańców.

 Raport jest dostępny na stronie: ug.glowczyce.ibip.pl

Twój głos ma znaczenie! Zapraszamy do udziału.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności