Logo Gmina Główczyce

Współpraca międzygminna w centrum piątkowych rozmów

Piątek rozpoczęliśmy od ważnego i bardzo konstruktywnego spotkania. 
W rozmowach uczestniczyli:
 Marek Biernacki – kierownik Biura Zamiejscowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego,
 Arkadiusz Walach – Wójt Gminy Smołdzino,
Rafał Teterka – Wójt Gminy Główczyce,
Joanna Lipczyńska – Zastępca Wójta Gminy Główczyce.

Spotkanie było okazją do omówienia bieżących spraw oraz wyzwań, z którymi mierzą się nasze lokalne samorządy. Rozmawialiśmy m.in. o:
- potrzebach inwestycyjnych i infrastrukturalnych;
- rozwoju transportu publicznego na terenach wiejskich ;
- możliwościach współpracy międzygminnej ;
- nadchodzących naborach na fundusze zewnętrzne ;
- działaniach na rzecz mieszkańców - edukacji, sporcie i integracji społecznej.

Takie spotkania są niezwykle cenne - pozwalają wymieniać doświadczenia, wzmacniać współpracę i wspólnie szukać najlepszych rozwiązań dla naszych społeczności. 

Wspólnym działaniem możemy zrobić jeszcze więcej dla mieszkańców naszej gminy!

2-(1) 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności