5 czerwca br., Urząd Gminy Główczyce oraz PSZOK w Główczycach będą nieczynne.
Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że w dniu 5 czerwca br. (piątek) Urząd Gminy Główczyce oraz Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Główczycach będą nieczynne.
Jednocześnie informujemy, że PSZOK w Główczycach będzie czynny w dniu 6 czerwca br. (sobota) zgodnie z obowiązującymi godzinami funkcjonowania.
Przypominamy, że część spraw urzędowych można załatwić elektronicznie za pośrednictwem platformy ePUAP oraz systemu e-Doręczeń.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.
