Logo Gmina Główczyce

Dzień Samorządu Terytorialnego

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego  
Składamy wszystkim Pracownikom Samorządowym, Radnym, Sołtysom, Kierownikom i Pracownikom Jednostek Organizacyjnych Gminy oraz wszystkim osobom zaangażowanym w rozwój naszej lokalnej wspólnoty   najserdeczniejsze życzenia zdrowia  , satysfakcji z pełnionej służby, wytrwałości w realizacji codziennych wyzwań oraz nieustającej energii do działania na rzecz Mieszkańców.
  
Niech codzienna praca przynosi poczucie spełnienia  , społeczne uznanie   oraz wiele sukcesów zawodowych i osobistych  , a wspólne działania przyczyniają się do dalszego rozwoju naszej gminy   
Dziękujemy za zaangażowanie, odpowiedzialność i codzienną pracę na rzecz Mieszkańców  
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego!  

Wójt Gminy Główczyce
Rafał Teterka

Przewodniczący Rady Gminy Główczyce
Michał Matkowski

Dzień_samorzadu_terytorialnego 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności