Logo Gmina Główczyce

Szkolenie: „Obniżenie kosztów zużycia prądu, produkcja, autokonsumpcja i spółdzielnie energetyczne sposobem na zwiększenie konkurencyjności”

Do udziału zapraszamy:
- rolników,
- mieszkańców obszarów wiejskich,
- przedstawicieli gmin zainteresowanych rozwojem lokalnej energetyki.
 
Temat szkolenia: „Obniżenie kosztów zużycia prądu, produkcja, autokonsumpcja i spółdzielnie energetyczne sposobem na zwiększenie konkurencyjności”

 Data: 21 kwietnia 2026 r.

 Godzina: 10:00

 Miejsce: Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Słupsku, Aleja 3-go Maja 44;

Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy dotyczącej:
- sposobów ograniczania kosztów energii w gospodarstwach rolnych,
- zasad funkcjonowania spółdzielni energetycznych,
- możliwości wspólnej produkcji i wykorzystania energii,
- praktycznych aspektów zakładania spółdzielni,
- przykładów działających rozwiązań na terenach wiejskich.

 To doskonała okazja do zdobycia aktualnej wiedzy, wymiany doświadczeń oraz zadania pytań ekspertom.

 Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

podr 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności