Bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych i elektrośmieci
Drodzy Mieszkańcy!
Informujemy o kolejnej bezpłatnej zbiórce odpadów wielkogabarytowych i elektrośmieci
W ramach akcji możecie oddać:
- Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, m.in.: lodówki, pralki, telewizory, radia, komputery, żelazka, suszarki, kuchenki, kosiarki elektryczne i inne.
- Odpady wielkogabarytowe, takie jak: wersalki, krzesła, dywany, wykładziny, meblościanki, kołdry, biurka, wózki dziecięce, rowery i inne.
Terminy dla poszczególnych miejscowości udostępnione są również w aplikacji mMieszkaniec w zakładce mOdpady.
HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH I ELEKTROŚMIECI
- 02 maja 2026 r. - Żoruchowo, Siodłonie, Zgojewko, Zgojewo;
- 05 maja 2026 r. - Rzuszcze, Rzuski Las, Ciemino, Zgierz, Izbica, Gać, Rówienko, Skórzyno;
- 09 maja 2026 r. - Święcino, Wykosowo, Przebędowo Słupskie, Podole Wielkie, Będzimierz, Olszewko, Zawada,Kokoszki;
- 15 maja 2026 r. - Klęcinko, Klęcino, Wielka Wieś, Rumsko, Równo, Michałowo, Gostkowo;
- 21 maja 2026 r. - Choćmirowo, Choćmirówko, Będziechowo, Drzeżewo, Lipno, Murowaniec, Czarny Młyn, Żelkowo;
- 23 maja 2026 r. - Stowięcino, Szelewo, Szczypkowice, Dochowo, Dochówko, Gorzyno, Gorzysław, Warblino
- 27 maja 2026 r. - Pobłocie, Cecenowo, Następowo, Wolinia, Dargoleza, Pękalin;
- 30 maja 2026 r. - Główczyce.
Zachęcamy do skorzystania z akcji.

