Szkolenie: „Obniżenie kosztów zużycia prądu, produkcja, autokonsumpcja i spółdzielnie energetyczne sposobem na zwiększenie konkurencyjności”
Do udziału zapraszamy:
- rolników,
- mieszkańców obszarów wiejskich,
- przedstawicieli gmin zainteresowanych rozwojem lokalnej energetyki.
Temat szkolenia: „Obniżenie kosztów zużycia prądu, produkcja, autokonsumpcja i spółdzielnie energetyczne sposobem na zwiększenie konkurencyjności”
Data: 21 kwietnia 2026 r.
Godzina: 10:00
Miejsce: Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Słupsku, Aleja 3-go Maja 44;
Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy dotyczącej:
- sposobów ograniczania kosztów energii w gospodarstwach rolnych,
- zasad funkcjonowania spółdzielni energetycznych,
- możliwości wspólnej produkcji i wykorzystania energii,
- praktycznych aspektów zakładania spółdzielni,
- przykładów działających rozwiązań na terenach wiejskich.
To doskonała okazja do zdobycia aktualnej wiedzy, wymiany doświadczeń oraz zadania pytań ekspertom.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

