Spotkanie z Komendantem Miejskim Policji w Słupsku
W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie nowo powołanego Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku, mł. insp. Leszka Głuchowskiego, z Wójtem Gminy Główczyce, Zastępcą Wójta Joanną Lipczyńską oraz Skarbnik Gminy, panią Mariolą Barna.
Podczas spotkania złożono serdeczne gratulacje Panu Komendantowi z okazji objęcia stanowiska , życząc wielu sukcesów zawodowych oraz owocnej współpracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.
Spotkanie było także okazją do omówienia bieżącej współpracy , działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców, a także planowanych inicjatyw profilaktycznych na terenie gminy.

